Yasak Elma hangi kanalda? Yasak Elma hangi gün, ne vakit, saat kaçta?

HomeHaberler

Yasak Elma hangi kanalda? Yasak Elma hangi gün, ne vakit, saat kaçta?

my-portfolio

Yasak Elma hangi kanalda? Yasak Elma hangi gün, ne vakit, saat kaçta? sorularına cevap aranıyor. Yasak Elma yeni kısım kısa müddet evvel ekrana ...

Yasak Elma fragman izle! Yasak Elma yeni kısım fragmanı! Yasak Elma 126. Kısım fragmanı! Yasak Elma dizisi fragmanı izle!
Yasak Elma yeni kısım neden yok? Yasak Elma yeni kısım ne vakit, hangi gün? Yeni kısım fragamanı yayınlandı mı?
Yasak Elma 124. kısım fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 123. kısım izle! Yasak Elma dizisi oyuncuları kimler? Yasak Elma konusu ne?

Yasak Elma hangi kanalda? Yasak Elma hangi gün, ne vakit, saat kaçta? sorularına cevap aranıyor. Yasak Elma yeni kısım kısa müddet evvel ekrana geldi. Son kısmın akabinde seyirci, Yasak Elma yeni kısım fragmanını araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile pazartesi akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Yasak Elma yeni kısım fragmanı ve daha fazlası haberimizde…

YASAK ELMA YENİ KISIM HANGİ GÜN, HANGİ KANALDA?

Yasak Elma 15 Kasım Pazartesi günü saat 20.00’da Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacaktır.

YASAK ELMA YENİ KISIM NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Yasak Elma 15 Kasım Pazartesi günü saat 20.00’da başlayacaktır.

YASAK ELMA KONUSU

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün fakat hayalleri birbirinden büsbütün farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Seçkin Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Seçkin, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, varlıklı bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa vakitte bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

aktifhaberler.com – Gündem