Üzeri kirli diye emekçisini arabasının bagajında taşıyan işverene, 1665 lira ceza kesildi

HomeHaberler

Üzeri kirli diye emekçisini arabasının bagajında taşıyan işverene, 1665 lira ceza kesildi

my-portfolio

Gazipaşa ilçesinde Şehit Ast. Kd. Üçvş. Süleyman Gür Bulvarı'ndaki yapı market önünde, çarşamba günü saat 16.00 sıralarında patronun, çalışanını ...

Minimum fiyatta kritik gün pazartesi! İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’la da paylaşılan sayılar
Bakan Alım minimum fiyat artırımı için tarih verdi: Önümüzde hafta kamuoyuyla paylaşacağız
Minimum fiyatta yüksek artırım için yeni formül! Maaşın 4 bin TL’ye çıkması için vergi ve kesintilerin kaldırılması gündemde

Gazipaşa ilçesinde Şehit Ast. Kd. Üçvş. Süleyman Gür Bulvarı’ndaki yapı market önünde, çarşamba günü saat 16.00 sıralarında patronun, çalışanını arabanın bagajında taşıdığı anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

BAGAJDA SEYAHAT YAPTI

İmgelerde, inşaatlarda boya işi yapan patron, arabasıyla bulvardaki yapı marketin önünde durdu. Şoför arabasından inerken, çalışanı ise bagajdan çıktı. Yapı marketten ayakkabı alıp çıkan kişi ve personeli tekrar arabaya yöneldi. Emekçi yeniden bagaja bindi. Bulvardaki bir kişi ise çalışanın girdiği bagajın kapağını kapatmasına yardım etti. O anlar ayrıyeten güvenlik kamerasına yansıdı.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Savcılık talimatıyla kamera kayıtlarını inceleyen Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları, patron ve personele ulaştı. Polis merkezinde sözleri alınan ve isimleri açıklanmayan bu şahısların akraba olduğu belirtildi. Patron ile emekçi sözünde şikayetçi olmadıklarını belirtti.

PARA CEZASI KESİLDİ

Patrona Trafik Tescil Ofis Amirliği tarafından araç dışında yolcu taşımaktan 1665 lira para cezası kesildi.

Demirören Haber Ajansı / Yücel Bulut – Son Dakika Haberleri