Ünlü oyuncu Hülya Avşar’dan Manukyan itirafı

HomeSpor

Ünlü oyuncu Hülya Avşar’dan Manukyan itirafı

my-portfolio

Muhabirlerin "Kozmetik eseri reklamında oynayacağınız gerçek mu?" sorusuna Hülya Avşar "Kozmetik benim için çok kıymetli ve pahalı lakin şu an ...

Vitor Pereira’dan sürpriz tercihler! Fenerbahçe-Eintracht Frankfurt maçında birinci 11’ler belirli oldu
Son Dakika: Ali Koç’tan çok konuşulacak argüman: Trabzonspor maçını diğeri yönetecekti
LEC 2022 Bahar Mevsimi 6. Hafta Sonuçları!

Muhabirlerin “Kozmetik eseri reklamında oynayacağınız gerçek mu?” sorusuna Hülya Avşar “Kozmetik benim için çok kıymetli ve pahalı lakin şu an kıymetlendirme süreci içerisindeyim. Eserden emin olmam gerekiyor, benim vicdanen rahat olmam gerekiyor. Önerdiğim bir şeyin kaliteli olması lazım maddiyat kısmı kıymetli değil.” dedi.

“EKRAN DİYE BİR ŞEY KALMADI”

Proje tekliflerini beğenmediğini söyleyen Avşar “Birkaç teklif var fakat hiç istediğim üzere değil. Ekranları özledim mi? Set ortamını daima özleyeceğim fakat onun dışında şu an çok yeterliyim. Ekran diye bir şey kalmadı herkes YouTube’da orada burada ekranda olabiliyorsunuz” diyerek teklifleri beğenmediğini belirtti.

“MANUKYAN’I OYNAMAK İSTERDİM”

Gazetecilerin “Hayatını canlandırmak istediğiniz birisi var mı?” sorusuna “Ben Manukyan‘ı çok oynamak isterdim. Senaryosu yazıldı fakat müsaade vermediler fakat sahiden onu oynamak isterdim.” dedi.

MANUKYAN KİMDİR?

Manukyan olarak tanıdığımız Matild Manukyan‘ın gerçek ismi Eveline Matild Chah Muradyan. Babası Ermeni tenor Armenak Chah Muradyan, annesi İsviçreli balerin Salle Marguerite. 1914’te doğan Manukyan‘ın ailesi 1913’te Fransa’ya göç etti. Manukyan bir Türk Ermenisi. Vergi rekortmeni olan Manukyan’ın tüm Türkiye tarafından tanınmasının sebebi ise, genelev patroniçesi olması.

Snob Magazin / Magazin