Suriyeli saldırgan yoldan geçen bayana yumruk attı, hiçbir şey olmamış üzere yoluna devam etti

HomeHaberler

Suriyeli saldırgan yoldan geçen bayana yumruk attı, hiçbir şey olmamış üzere yoluna devam etti

my-portfolio

Olay, dün saat 10.00 sıralarında Alsancak Mahallesi Ali Çetinkaya Bulvarı'nda meydana geldi. Bir mağazada çalışan Tuğba Hür, işe gittiği sırada ...

Hükümetin polislere dağıttığı pembe maske, İtalya’yı karıştırdı
Bakan Soylu, Hakkari’de polis memurunun 52 kilo patlayıcıyla yakalanmasının perde gerisini anlattı: Amaç İstanbul’du
Son dakika haberleri: Fransa’da cinsel taciz mağduru bayana hakaret eden polis açığa alındı

Olay, dün saat 10.00 sıralarında Alsancak Mahallesi Ali Çetinkaya Bulvarı’nda meydana geldi. Bir mağazada çalışan Tuğba Hür, işe gittiği sırada, Suriye asıllı İbrahim Talep’in saldırısına uğradı. Özgür’e yumruk atan saldırgan hiçbir şey olmamış üzere yoluna devam ederken, bayan ise aldığı darbe sonucu savrularak düştü. Bayılan Özgür’e yardıma koşan etraftakiler, durumu sıhhat ve polis takımlarına bildirdi.

VATANDAŞ TAKİP ETTİ, YAKALATTI

İbrahim Talep’i takip eden bir vatandaş ise polis gruplarına yerini bildirip, saldırganın yakalanmasını sağladı. Gözaltına alınan saldırgan polis merkezine götürülürken, şanssız bayan ise kaldırıldığı Alsancak Nevvar- Salih İşgören Devlet Hastanesinde tedavi edildi. Tedavisinin akabinde taburcu olan Hür, polis merkezine giderek kuşkulu İbrahim Talep’ten şikayetçi oldu. Uyuşturucu husus tesirinde olduğu tez edilen Talep, polis merkezindeki süreçlerinin akabinde sevk edildiği adliyede bugün tutuklandı.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Öte yandan, Tuğba Özgür’ün uğradığı hücum bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Manzaralarda; İbrahim Talep’in, kolları açık bir formda yürüdüğü sırada, yanından geçen Tuğba Özgür’e bir anda yumruk attığı, bahtsız bayanın aldığı darbe sonucu savrularak düştüğü ve saldırganın hiçbir şey olmamış üzere yoluna devam ettiği anlar yer aldı.

Demirören Haber Ajansı / Halil İbrahim Karabıyık – Son Dakika Haberleri