Son Depremler! Bugün İstanbul’da sarsıntı mi oldu? 24 Ocak AFAD ve Kandilli sarsıntı listesi

HomeHaberler

Son Depremler! Bugün İstanbul’da sarsıntı mi oldu? 24 Ocak AFAD ve Kandilli sarsıntı listesi

my-portfolio

AFAD ve Kandilli Rasathanesi 24 Ocak Perşembe günü gerçekleşen sarsıntı bilgilerini paylaşıyor. Ülkemizde küçük çaplı zelzelelerin yanında vakit ...

Son Depremler! Bugün İstanbul’da sarsıntı mi oldu? 29 Ocak AFAD ve Kandilli sarsıntı listesi
Bugün sarsıntı nerede oldu? 6 Şubat son depremler! Son dakika! Bursa Mudanya’da zelzele mi oldu?
Çilimli nerede, haritadaki yeri neresi? 17 Kasım Çarşamba Düzce sarsıntısı nerede oldu? İçmeler köyü nerede?

AFAD ve Kandilli Rasathanesi 24 Ocak Perşembe günü gerçekleşen sarsıntı bilgilerini paylaşıyor. Ülkemizde küçük çaplı zelzelelerin yanında vakit zaman huzursuz edici zelzeleler de yaşanabiliyor. İşte AFAD son sarsıntılar listesi ve Kandilli Rasathanesi son sarsıntılar listesi!

KANDİLLİ SON SARSINTILAR LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika sarsıntı haberler i ile vatandaşalar anlık sarsıntı haberler i veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak zelzele araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 zelzelesi halka sunuyor.

AFAD SON ZELZELELER LİSTESİ

Afet ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı Sarsıntı Dairesi Başkanlığı son dakika zelzele haberler i ile vatandaşlara aktüel zelzele haberler i vermeye devam ediyor.

BUGÜN ZELZELE OLDU MU?

Bugün Zelzele oldu mu sorusunun karşılığını şimdiki olarak takip edebilmek için Kandilli Rasathanesi’nin ve AFAD’ın web sitesini takip edebilirsiniz. Buralarda en yeni bilgilerle anlık zelzele tahlilleri yapılır ve sunulur. Son 500 zelzeleye kadar bugün ya da dün zelzele oldu mu sorusunun yanıtını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

aktifhaberler.com – Gündem

Son zelzeleler, Gündem, Hayat, Haber