PUBG Büsbütün Fiyatsız Oldu!

HomeSpor

PUBG Büsbütün Fiyatsız Oldu!

my-portfolio

Battle royale tipini tabir yerindeyse şaha kaldıran imal PUBG büsbütün fiyatsız olarak karşımızda! Takvimler 2017 yılını gösterirken ...

Pubg Mobile yeni güncelleme ne vakit gelecek? New State Ocak güncellemesi ne vakit?
Muhteşem Loto sonuçları açıklandı mı? 12 Aralık Üstün Loto sonuçları ne vakit açıklanır? 12 Aralık 2021 Pazar Muhteşem Loto sonuçları
Muhteşem Loto sonuçları! 19 Aralık Pazar Üstün Loto sonuçları açıklandı mı? Muhteşem Loto bugün kazanan numaralar neler?

Battle royale tipini tabir yerindeyse şaha kaldıran imal PUBG büsbütün fiyatsız olarak karşımızda!

Takvimler 2017 yılını gösterirken hayatlarımıza giren PUBG tabir yerindeyse oyun dünyasına adeta bomba üzere düştü. Şimdilerde en tanınan oyun tiplerinden olan, neredeyse her oyunda kendisine bir formda yer bulmayı başaran battle royale’i şimdiki popülerliğe kavuşturan en kıymetli üretimlerden olan PUBG kemik bir kitleyi kendisine bağlamayı başardı. Steam’in en çok oynananlar listelerinin de gediklisi olan PUBG cephesinden radikal bir karar geldi. Daha evvel evvelden verilen haber doğrultusunda PUBG oynaması büsbütün fiyatsız bir oyun oldu!

Sonunda Beklenen Oldu: PUBG Fiyatsız Oluyor!

PUBG’yi hala denemediyseniz, satın almak konusunda kararsız kalıp çeşitli sebeplerle vazgeçtiyseniz ya da yalnızca bir göz atmak istiyorsanız artık önünüzde hiçbir mani yok. Dünyayı kasıp kavuran oyun oynaması büsbütün fiyatsız bir biçimde sizi bekliyor. Geliştiriciler oyunu daha evvelce satın almış olan oyuncuları da mağdur etmeyecek bir biçimde yeni sisteme geçmiş vaziyetteler. Oyunu daha evvelce satın almış olan oyuncuların hesapları premium hesaplara yükseltilerek bu hesaplara çeşitli avantajlar tanımlanmış durumda. Tüm bunların yanı sıra 15.2 güncellemesi ile birlikte oyuna orijinal özellikler de eklenmiş vaziyette. Oyunun gidişatını değiştirecek olan dronelar, yepisyeni bir sıhhat kiti ve çok daha fazlası bunlardan sadece kimilerinden.

SaveButonu – Son Dakika Haberleri