Kar yağışı İstanbul’da tesirini artırdı, şoförler ilerlemekte zahmet çekti

HomeHaberler

Kar yağışı İstanbul’da tesirini artırdı, şoförler ilerlemekte zahmet çekti

my-portfolio

Günlerdir yapılan ihtarların akabinde İstanbul'da kar fırtınası tesirli olmaya başladı. Akşam saatlerinde birdenbire bastıran kar yağışı ...

Kar yağışı İstanbul’da tesirini artırdı, şoförler ilerlemekte zahmet çekti
İstanbul kar yağışı ne vakit?
17 kilometrelik araç kuyruğunun oluştuğu Bolu’da Vali Ahmet Ümit açıkladı: 1950 yılından beri görülen en ağır kar yağışı

Günlerdir yapılan ihtarların akabinde İstanbul’da kar fırtınası tesirli olmaya başladı. Akşam saatlerinde birdenbire bastıran kar yağışı nedeniyle ortalık beyaza büründü.

TOPLU TAŞIMADA YOĞUNLUK OLUŞTU

Cevizlibağ’da araçlarını yol kenarına bırakan vatandaşlar, toplu taşımaya yöneldi. Toplu taşımada da bir yoğunluk oluşurken, kar yağışının ilerleyen saatlerde tesirini artırması bekleniyor.

KÖPRÜ ÇIKIŞINDA ŞOFÖRLERİN SIKINTI ANLARI

İstanbul’da akşam saatlerinde apansız bastıran karla birlikte, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında şoförler güç anlar yaşadı. Şoförler arabalarını çıkarmak için ağır uğraş verdi. O anlar imajlara yansıdı.

ANADOLU YAKASI BEYAZA BÜRÜNDÜ

Anadolu Yakası’nın Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Ataşehir, Beykoz ve Maltepe ilçelerinde günün birinci saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı aralıklarla tesirli oluyor. Kar yağışı nedeniyle araçlar zorlukla ilerliyor. Birtakım araçlar da kar yağışı nedeniyle rampalarda ilerlemekte zorlandı. Ayrıyeten vatandaşların da yer yer tipi halinde görülen yağış nedeniyle güç anlar yaşadığı gözlendi.

ŞİLE’DE ARAÇLAR İLERLEMEKTE ZAHMET ÇEKTİ

Çekmeköy ve Sancaktepe’de de tipi formunda görülen kar yağışı tesirli oluyor. Şile otobanında seyreden araçlar ağır yağıştan dolayı zahmetle ilerliyor.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Kar Yağışı, İstanbul, Ömür, Şimdiki, Haberler