Kanunsuz Topraklar yeni kısım ne vakit? Kanunsuz Topraklar 10. kısım bugün var mı? Kanunsuz Topraklar 10. kısım fragmanı yayınlandı mı?

HomeEkonomi ve Finans

Kanunsuz Topraklar yeni kısım ne vakit? Kanunsuz Topraklar 10. kısım bugün var mı? Kanunsuz Topraklar 10. kısım fragmanı yayınlandı mı?

my-portfolio

Diziseverlerin merakla beklediği Kanunsuz Topraklar bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Kanunsuz Topraklar dizisi izlemek isteyen izleyiciler ...

Sevil Atasoy kimdir? Sevil Atasoy İsimli Tıp Mesleği..
Barbaroslar canlı izle! TRT 1 Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 10. kısım canlı izle! Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı yeni kısımda neler olacak?
Yargı canlı izle! Kanal D Yargı 14. kısım canlı izle! Yargı dizisi 14. kısım full HD canlı izle! Yargı yeni kısımda neler olacak?

Diziseverlerin merakla beklediği Kanunsuz Topraklar bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Kanunsuz Topraklar dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Kanunsuz Topraklar yeni kısım ne vakit, Kanunsuz Topraklar kısım bugün mü, Kanunsuz Topraklar yeni kısımda neler olacak biçiminde aratıyor.

KANUNSUZ TOPRAKLAR SON KISIMDA NELER OLDU?

Davut son anda ortaya çıkarak Malik Paşazade ve Ali Gelik’in paydaşlık planlarını suya düşürür. Malik Beyefendi kaçarcasına uzaklaşır oradan. Gecenin ilerleyen saatlerinde kulüp boşalır; iki aşık baş başa kalırlar. Gülfem, Davut’a gerçekleri bir bir anlatır. Sevdalarını yaşamak için artık ortalarında hiçbir mani kalmamıştır. Ancak kul kurarken gülermiş ya mukadderat daima; Malik Beyefendi sırra kadem basar o gece… Gülfem’in babası güya yer yarılmış ve içine girmiştir… Davut ve Gülfem el ele verip onu tüm Zonguldak’ta bulmaya çalışırlar. Bu sırada Ali Gelik, Fransızlarla birlikte madeni ele geçirmek için şeytanca oyunlar oynamaya devam eder. Davut ve Gülfem tüm bu zorluklarla karşı el ele verip çarpışırken o denli bir şey yaşanır ki bir anda her şey altüst olur yine… Ancak ne demişler; aşk zorluklara karşı göğüs germektir…

KANUNSUZ TOPRAKLAR YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Gündem