Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? 31 Ocak Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 26 Ocak Puan durumu!

HomeHaberler

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? 31 Ocak Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 26 Ocak Puan durumu!

my-portfolio

Gelinim Mutfakta puan durumu merak ediliyor. Hafta içi her gün ekrana gelen yemek müsabakasında her gün çeyrek altın için çaba sürüyor. 4 gelin ...

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? 2 Şubat Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 2 Şubat Puan durumu!
Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta çeyrek altının sahibi kim oldu? 15 Şubat Salı Gelinim Mutfakta kim kazandı? Puan durumu nedir?
Gelinim Mutfakta Yasemin neden yok? Yasemin neden ayrılmak zorunda kaldı? Gelinim Mutfakta Yasemin kimdir? Gelinim Mutfakta Yasemin instagram ismi ne?

Gelinim Mutfakta puan durumu merak ediliyor. Hafta içi her gün ekrana gelen yemek müsabakasında her gün çeyrek altın için çaba sürüyor. 4 gelin ve kırmızı püreli tavuk bonfile yapıyor. Kayınvalideler, kırmızı püreli tavuk bonfile için puan veriyor. Pekala, Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı mı? Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta gün birincisi muhakkak oldu mu? İşte ayrıntılar haberimizde…

31 OCAK 2022 GELİNİM MUTFAKTA ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

31 Ocak Pazartesi günü Gelinim Mutfakta müsabakasında kayınvalidelerden en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanan isim Yeşim ve Miyase oldu. Kurada Yeşim ismi çıktı ve 17 puanla çeyrek altını kazandı.

31 OCAK SALI GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM?

31 Ocak Pazartesi günü Gelinim Mutfakta müsabakasında kayınvalidelerden en yüksek puanı alarak günün birincisi olan isim Yeşim ve Miyase oldu. Kurada Yeşim ismi çıktı ve 17 puanla gelinim mutfakta birincisi oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 31 OCAK PUAN DURUMU

  • Damla: 14
  • Miyase: 17
  • Yasemin: 14
  • Yeşim: 17

GELİNİM MUTFAKTA SON KISIM İZLE

aktifhaberler.com – Gündem

Gelinim Mutfakta, Kanal D, Gündem, Magazin, Haber