Fenerbahçe, Arda Güler ile muahedeye vardı! İşte kontrat ayrıntıları

HomeSpor

Fenerbahçe, Arda Güler ile muahedeye vardı! İşte kontrat ayrıntıları

my-portfolio

Fenerbahçe'de son periyodun en çok konuşulan futbolcusu olan Arda Güler, kendisini uzun yıllar sarı-lacivertli kulübe bağlayacak imzayı atıyor ...

40 bin sıhhat çalışanı alımı ne vakit? Sıhhat Bakanlığı 40 bin işçi alımı müracaat koşulları ve branş dağılımı aşikâr oldu mu?
Yargıtay’dan tüketiciye müjdeli haber: Mukavelelerde yer alan haksız kurallar kararsızdır
Son Dakika! Erdoğan’dan kamu personeline ek artırım muştusu: Toplu kontrat artırımı üzerine yüzde 2,5 ek ediyoruz

Fenerbahçe‘de son periyodun en çok konuşulan futbolcusu olan Arda Güler, kendisini uzun yıllar sarı-lacivertli kulübe bağlayacak imzayı atıyor.

RESMİ İMZALAR BU HAFTA ATILIYOR

Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine nazaran, Fenerbahçe, Arda Güler’in mukavelesini uzatmak için babasına yeni kontrat göndermişti. Taraflar yeni mukavele konusunda muahedeye vardı. Resmi imzalar bu hafta içinde atılacak.

KONTRAT MÜDDETİ BİRİNCİ ETAPTA 3 YILLIK

TRT Spor’da yer alan bilgiye nazaran ise sarı-lacivertlilerin genç yıldızla imzalayacağı mukavelenin mühleti 5 yıllık olacak. 18 yaşının alında olan bir futbolcularla en fazla 3 yıllık kontrat imzalanabildiği için, Arda’nın kontratının da 2025 yılına kadar uzatılması bekleniyor. Genç oyuncu 18 yaşını doldurduğunda ise yeni kontratın 5 yıl olarak revize edilmesi düşünülüyor.