EDHO bu akşam var mı, yok mu? 16 Kasım Salı EDHO olacak mı? ATV yayın akışında EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) var mı?

HomeHaberler

EDHO bu akşam var mı, yok mu? 16 Kasım Salı EDHO olacak mı? ATV yayın akışında EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) var mı?

my-portfolio

ATV'nin beğeniyle izlenilen dizisi Edho yeni dönemi ve yeni kısmı ne vakit başlayacak merak ediliyor. EDHO izlemek isteyen izleyiciler, EDHO ...

EDHO ne vakit, neden yok? EDHO bitti mi, final mi yaptı ATV’de neden yayınlanmıyor? EDHO ne vakit başlayacak? Dizi hakkında resmi açıklama geldi miı?
TV yayın akışı: 14 Şubat Pazartesi günü dizileri hangi diziler var? Bugün hangi diziler var? TV8, Star TV, Kanal D, ATV, FOX TV bugünkü TV yayın akışı
ATV Kim Milyoner Olmak İster canlı yayın izle! ATV 16 Ocak Kim Milyoner Olmak İster? canlı izle, son kısım izle

ATV’nin beğeniyle izlenilen dizisi Edho yeni dönemi ve yeni kısmı ne vakit başlayacak merak ediliyor. EDHO izlemek isteyen izleyiciler, EDHO bugün var mı? EDHO haftaya mı başlayacak? EDHO kanalı mı değişti? EDHO ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda? EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) bitti mi, kanal mı değiştirecek? Yeni günü ve kanalı hangisi? aratması yapıyor. Pekala, EDHO bitti mi, final mi yaptı, devam edecek mi? EDHO yeni kısmı ne vakit? 16 Kasım Salı 2021 EDHO olacak mı?

BUGÜN EDHO VAR MI? 16 KASIM EDHO OLACAK MI?

ATV’nin yayın akışına bakıldığında bugün EDHO yerine TV’de birinci sefer ‘Fırtınalı Soygun’ sineması olacaktır. Özcesi geçen hafta olduğu üzere bugün de EDHO ekranlara gelmeyecek.

ATV 16 KASIM SALI 2021 YAYIN AKIŞI

  • 19:00 – ATV Ana Haber
  • 20:00 – Fırtınalı Soygun (TV’de ilk)
  • 22:05 – Everest (Yabancı Sinema)
  • 00:25 – Everest (Yabancı Sinema)

ATV yayın akışına nazaran bugün EDHO ekranlara gelmeyecek.

EDHO NEDEN YOK? BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ YAPTI?

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz krizinde yeni bir gelişme yaşandı. Dizinin başrolü Oktay Kaynarca, toplumsal medya hesabından hayranlarına teşekkür ederek EDHO’nun bittiğini açıkladı.

İzleyiciyi ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, haftalardır reklam yapılmasına karşın geçtiğimiz salı günü yeni kısmı yayınlanmamıştı. Tanıtımları yapılmasına karşın yayınlanmayan dizinin hayranları ise toplumsal medyadan durumu reaksiyon göstermişti. Edho’nun imalcileri ile ATV kanal idaresi ortasında meşakkatler olduğu tez edilmişti. Oktay Kaynarca’nın paylaşımı söylentileri doğruladı.

HAYRANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Dizinin yeni kısmını dört gözle bekleyen izleyiciye berbat haberi Oktay Kaynarca verdi. Sevilen oyuncu, toplumsal medya hesabından dizinin devam etmeyeceğini söyleyerek hayranlarına veda etti.

Oktay Kaynarca’nın paylaşımı;

“At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Sıkıntı olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir’ Cengiz Han….

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bedelli izleyicisine; yayına başladığımız birinci günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, memnunluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ grubunun en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son periyot yaşanan bütün aksiliklere karşı duruş biçiminiz, etik tutumunuz, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza karşın sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sıhhat. Bazen kelam biter, yol biter, seyahat biter ancak her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın…”

EDHO KONUSU NE?

Dizide, çocuk denecek yaşta girdiği yer altı dünyasının zirvesine gerçek tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin kıssası anlatılmaktadır. Yer altı dünyasına giren Hızır, haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever…

Kardeşini, oğlunu, yeğenini ve ailesinin öteki fertlerini de canından aziz fiyat, onlar için fedakâr bir “baba”dır. Vefakâr bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.Bu özellikleri onun sonu olacak yerde, Hızır’ı yer altı dünyasında da yüceltir. Kelamına muteber, ebediyen iş yapılır bir adam hâline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet, denetim etmek istediği gayri yasal faaliyetleri yürütmek için ondan yeterli bir aday olmadığını düşünür. Bu, Hızır’a en büyük olma teklifidir.

EDHO OYUNCULARI KİMLER?

Ana karakterler:

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca): Hızır Reis olarak anılmaktadır.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer): Hızır’ın yeğenidir.

İlyas Çakırbeyli (Ozan Akbaba): Hızır’ın kardeşidir.

EDHO YENİ KISMI NE VAKİT, HANGİ GÜN?

Dizinin yeni döneminin geçen hafta yayınlanması bekleniyordu lakin yapılan açıklamaya nazaran dizinin final yapmış olabileceği duyuruldu.

GÜNCELLEME : Dizi bugün de ekranlara gelmeyecek. Dizinin yeni döneminin ne vakit başlayacağı ile ilgili şimdi resmi bir açıklama yapılmadı.

Gündem