EA, Battlefield 2042’nin makûs lansmanı için Halo ve pandemiyi suçladı

HomeSpor

EA, Battlefield 2042’nin makûs lansmanı için Halo ve pandemiyi suçladı

my-portfolio

Battlefield 2042'nin lansmanından bu yana EA yöneticilerinin yakın vakitte düzenledikleri toplantıda, oyunun lansmanı sonrası reaksiyonlarının ...

Galatasaray’da Gomis mucizesi! Halil Dervişoğlu’nun ensesine yapışması için 3 maç yetti
Bakan Soylu, Hakkari’de polis memurunun 52 kilo patlayıcıyla yakalanmasının perde gerisini anlattı: Amaç İstanbul’du
Beşiktaş’ta korona hadiseleri artıyor! Lider Karaveli ve 3 futbolcunun testi olumlu çıktı

Battlefield 2042‘nin lansmanından bu yana EA yöneticilerinin yakın vakitte düzenledikleri toplantıda, oyunun lansmanı sonrası reaksiyonlarının ve oyunun bu kadar “felaket” oluşunun nedeni için bir dizi sebep ortaya koyduğu bildirildi.

EA’nın Stüdyo Lideri Laura Miele, Battlefield 2042‘deki tartışmayı EA’nın hem geçmişteki hem de günümüzdeki daha geniş muvaffakiyetlerini kabul ederek yönetti, fakat “hatalarımız olduğunda kabul etmek hakikaten önemli” kelamlarına yer verdi. Miele şöyle devam etti, “Oyuncularımızın beklentilerini karşılamayan ve birebir vakitte kendi beklentilerimizi de açıkça kaçıran Battlefield lansmanında durum katiyetle bu türlü.”

Battlefield 2042‘yi geliştiren ekipin yaşadığı pandemi sırasındaki konuttan çalışma hayatı ve farklı güçlü süreçler lisana getirilirken öteki yandan da Xbox’ın geliştirdiği Halo Infinite’in başarılı lansmanı sonrası Battlefield 2042 için şansız bir durum olduğu bildirildi.

Battlefield 2042, Halo Infinite, Battlefield, Gamegar,, Haberler