Domenec Torrent bu kere canlı yayında Fatih Terim’e taş attı: Hayatımda birinci defa görüyorum

HomeSpor

Domenec Torrent bu kere canlı yayında Fatih Terim’e taş attı: Hayatımda birinci defa görüyorum

my-portfolio

Muhteşem Lig'in 28. haftasında Galatasaray, deplasmanda Konyaspor'la karşılaşıyor. Sarı-kırmızılılarda teknik yönetici Domenec Torrent müsabaka ...

Sana Kelam dizi oyuncuları kim? Sana Kelam Ömer, Elif, Aysel, Bora, Şevket, Feray, Sena kimdir? Sana Kelam oyuncu takımı
Alex mi Hagi mi? Emre Belözoğlu, “Türk futbol tarihinin en iyisi” diyerek net yanıt verdi
Esra Dermancıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Yazgımın Oyunu Zahide kimdir?

Muhteşem Lig‘in 28. haftasında Galatasaray, deplasmanda Konyaspor’la karşılaşıyor. Sarı-kırmızılılarda teknik yönetici Domenec Torrent müsabaka öncesinde açıklamalarda bulunurken, takımdaki fazla oyuncu sayısına dikkat çekerek Fatih Terim’e taş attı.

Domenec Torrent’in açıklamaları şöyle:

“ŞU AN 5 FUTBOLCU TAKIM DIŞI KALIYOR”

“Sürekli takımda kim yoksa, onu soruyorsunuz. Ben hayatımda birinci kez bir takımda bu kadar çok oyuncu gördüm. Geldiğimiz vakit 28 tane saha oyuncusu ve 4 tane kaleci vardı. Kural gereği 1 Türk olması da zarurî. Oradan 18 oyuncuyu seçebiliyorum. Şayet 3 tane oyuncuyu kiralık vermeseydik, dışarıda 10 oyuncu kalacaktı. Şu an 5 oyuncu takım dışında kalıyor. Arda’nın kas ağrıları dışında herkesin sıhhati da yerinde. Ben de bundan avantaj sağlıyorum. Her idmanda görüp en düzgünlerini seçiyorum.

“SADECE BU MAÇI DÜŞÜNMEKLE OLMUYOR”

En son maçtan evvel de Morutan’ı sormuştunuz. Bu sefer de Feghouli yok. 4 maçımız var 15 gün içerisinde. Yalnızca bu maçı düşünmekle olmuyor. Önümüzdeki maçlara da bakmamız lazım. Tüm oyuncular hak ediyor lakin hepsinin takımda olması imkansız. Sonuçta alana 11 oyuncu sürebiliyorum. Bu karşılığı önümüzdeki haftalar için de kullanabilirsiniz. Hayatımda birinci kez bu stil bir takımla karşılaştım. Çok oyuncu var. Bu hem oyuncular, hem de antrenörler için âlâ değil.”