Annemizi Saklarken ne vakit başlıyor? Annemizi saklarken konusu ne, oyuncuları kim?

HomeHaberler

Annemizi Saklarken ne vakit başlıyor? Annemizi saklarken konusu ne, oyuncuları kim?

my-portfolio

Star TV'de yayınlanacağı açıklandıktan sonra fragmanları ile tanıtımları yayınlana Annemizi Saklarken dizisi için geri sayım başladı. Uzun ...

Annemizi Saklarken ‘Dündar’ Kutsi kimdir? Kutsi kaç yaşında, nereli? Kutsi dizileri ve sinemaları
Annemizi Saklarken yeni kısım ne vakit? Annemizi Saklarken 3. kısım bugün var mı? Annemizi Saklarken 3. kısım fragmanı yayınlandı mı?
Annemizi Saklarken ‘Handan’ Hande Doğandemir kimdir? Hande Doğandemir kaç yaşında, nereli? Hande Doğandemir dizileri ve sinemaları

Star TV’de yayınlanacağı açıklandıktan sonra fragmanları ile tanıtımları yayınlana Annemizi Saklarken dizisi için geri sayım başladı. Uzun vakitten beridir, dizinin yayın günü ve saati merak ediliyordu.Star TV’de yayınlanan fragmanlar ile Annemizi Saklarken dizisinin yayın tarihi muhakkak odu. Pekala Annemizi Saklarken ne vakit başlıyor? Annemizi saklarken konusu ne, oyuncuları kim? ayrıntılar haberimizde.

ANNEMİZİ SAKLARKEN NE VAKİT BAŞLIYOR?

Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken dizisi, 8 Aralık Çarşamba günü izleyici karşısına çıkacak.

ANNEMİZİ SAKLARKEN KONUSU NE?

Şimdi çocuk sayılacak yaşta birinci bebeğini kucağına alıp, gerisinden iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı’nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir’in evlilik yıldönümleri için konutlarına elbise provasına gitmeye başlar. Bu müddette Dündar’ın (Kutsi) ilgisini çeken Handan’ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar’ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

ANNEMİZİ SAKLARKEN OYUNCULARI KİMLER?

Hande Doğandemir

Kutsi

Yeşim Ceren Bozoğlu

Hatice Aslan

Ece Yaşar

Fazilet Kaynarca

İncinur Şirin

Ezgi Gör

Ezgi Tombul

Barış Taşkın

Semih Kızılkaya

Zümre Ertürk

Merve Sevin

Özgür D. Foster

Güngör Bayrak

ANNEMİZİ SAKLARKEN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Annemizi Saklarken dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizi çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleşiyor. Dizinin nerede geçeceği şimdi belirli değil ama çekimlerin İstanbul’da yapıldığı bilgisi aktarıldı.

Gündem